Naše historie, představení a vize

Představení společnosti

Společnost Adiel se zabývá obchodem v oblasti kosmetiky, výživových doplňků stravy, farmacie a zdravotnických prostředků. Všechny produkty z našeho portfolia můžete zakoupit v našich internetových obchodech, v lékárnách, tak v maloobchodních sítích. Pro více informací o našich výrobcích, produktech a značkách, které vyrábíme nebo zastupujeme na slovenském trhu, navštivte prosím webové stránky jednotlivých divizí. V srdci společnosti Adiel je pevně ukotvena filozofie naturálních organických produktů, které vycházejí jak z tradičních zkušeností, tak z nejnovějších vědeckých studií.

Vize a hodnoty

Usilujeme o překonávání očekávání zákazníků, jednáme čestně, děláme věci nejlépe, jak víme, pracujeme týmově, cítíme zodpovědnost za vše, co děláme. Do společnosti, v níž podnikáme a platíme daně přinášíme i „Sociální odpovědnost“. Dobrovolně se angažujeme ve veřejně prospěšných projektech s cílem prosazovat obecné blaho společnosti

Každý výrobek je vyvíjen a připravován tak, abyste z něj cítili vysokou efektivitu a funkčnost, při dodržení všech bezpečnostních podmínek a čistoty produktu. Úspěch dosahujeme výhradně poctivým a etickým způsobem. Dbáme na korektní a transparentní vztahy se všemi svými obchodními partnery. Expanzivní růst našich obchodních aktivit nám umožňuje neustále investovat do nových produktů a značek a rozšiřování do dalších zemí.