ADIEL Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků

Bylinná směs sestavená dle známé bylinářky a léčitelky báby Radnické (Božena Kamenická). Vyvážená směs nahrubo nasekaných bylin podporující menstruační a premenstruační komfort ženy, pomáhá ke správné funkci močových cest. Byliny v Čaji dle báby Radnické mohou příznivě podporovat spánek, uklidňovat a mít relaxační účinky. Jsou přírodním antioxidantem a zajišťují pročištění těla. Čaj dle báby Radnické nyní ve formě čajových sáčků. Jedno balení odpovídá kúře přibližně na 1 – 2 týdny.


Dostupnost: Skladem
Vaše cena: 99 

Vyvážená směs nahrubo nasekaných bylin podporující menstruační a premenstruační komfort ženy, pomáhá ke správné funkci močových cest. Byliny v Čaji dle báby Radnické mohou příznivě podporovat spánek, uklidňovat a mít relaxační účinky. Jsou přírodním antioxidantem a zajišťují pročištění těla.

Proč užívat bylinné čaje?

Bylinné čaje mají léčebné až preventivní účinky na organismus. Konzumace bylinných čajů neboli fytoterapie je považována za tradiční a nejsnazší způsob, jak tělu předat účinné látky z bylin. Bylo dokázáno, že vybrané bylinky a kombinace různých druhů bylin může mít vliv na plodnost žen i mužů. Bylinný čaj navíc čistí a detoxikuje organismus, ovlivňuje správnou činnost jednotlivých orgánů a stabilizuje v těle rovnováhu. Nezapomínejte, že celá čínská medicína je postavena na obnovení rovnováhy v těle za využití přírodních látek.

Naše bylinné čaje jsou připraveny tak, aby mohly být kombinovány spolu s tinkturami z bylin a z pupenů, což může přinášet tělu rychlejší a silnější účinek. Pití bylinného čaje by měl být jakýsi druh rituálu, kdy si v klidu vychutnáte horký čaj a relaxujete.


Lidová léčitelka Božena Kamenická (bába Radnická)

Bylinářka a léčitelka bába Radnická (Božena Kamenická) byla skvělou diagnostičkou. K tomu potřebovala vzorek ranní moči pacienta, který nahřála nad plamenem a za okamžik rozpoznala, jaká nemoc člověka trápí. Byla léčitelkou několika prezidentů a slavných osobností. Její nedílnou součástí života bylo pomáhat ženám, které nemohly otěhotnět. „Díky jejímu léčení bylinkovou směsí se narodily možná čtyři stovky dětí“. Dojemná poděkování, která jsou nalepeny v knize díků v muzeu v Radnicích, přicházela od rodičů po celém světě.


Dávkování

Složení: Obsah 1 čajového sáčku (2,5g)

Heřmánek (Matricaria chamomilla), Dobromysl – Oregáno (Oreganum vulgare), Šípek (Rosa canina), Čekanka (Cichorium intybus), Meduňka lékařská (Melissa officinalis), Sléz (Malva neglecta), Maseška, Jablečník obecný (Marrubium vulgare), Mařenka, Řebříček (Achillela millefolium)

Co podporují bylinky v čaji u žen?

 • zajišťuje menstruační a premenstruační komfort ženy – řebříček
 • přispívá k normální funkci trávení – meduňka, žebříček, sléz, jablečník, maceška
 • napomáhá správné činnosti močových cest a močového měchýře, podporuje funkci ledvin – šípek, řebříček, čekanka
 • přispívá k normální funkci dýchacího systému – heřmánek, sléz, maceška
 • vytváří přirozenou obranyschopnost, je antioxidantem – šípek, dobromysl, jablečník
 • napomáhá k relaxaci, duševní a fyzické pohodě –  jablečník
 • vytváří normlaní hladinu cukru v krvi  –  jablečník
 • napomáhá k hormonální rovnováze, pozitivní náladě, relaxaci a spánku – meduňka
 • zajišťuje pročištění těla – maceška

Doporučené denní dávkování:

 • Nálevový sáček přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.
 • Užívejte 1-2 šálky denně
 • Ideální je užívat čaj na lačno/ před jídlem.
 • Čaj připravujte vždy čerstvý
 • Doba trvání této kúry by měla být 6-8 týdnů.
 • 15 sáčků je kúra přibližně na 1 – 2 týdny
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Přípravky nedoporučujeme kombinovat s hormonálními léky a antibiotiky. Lze je užívat společně s vitamíny, tinkturou nebo čajem. Pokud užíváte jakékoliv léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem na kombinaci s bylinnými přípravky.


Důležité informace a upozornění

ADIEL Čaj dle báby Radnické je registrovaným přípravkem na Ministerstvu zemědělství jako potravinový doplněk.

Balení: 15 x textilní sáček, obsah bylin 2,5 g v sáčku, 37,5 g celková hmotnost balení, papírová destička pro uchycení na hrnek.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě (15-25 °C). Chraňte před slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Vyrobeno v České republice, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz

UPOZORNĚNÍ
Adiel Čaj dle báby Radnické není vhodný pro děti, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Bylinný čaj je potravinovým doplňkem, neslouží jako náhrada pestré stravy.
LEGISLATIVA
Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “ADIEL Čaj dle báby Radnické, 15 sáčků”

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.