NeoFolic - kyselina listová 30 tablet

 

NeoFolic obsahuje aktivní folát 4. generace Quatrefolic®. Jedná se o novou formu aktivní kyseliny listové, která poskytuje dlouhodobou stabilitu a vyšší rozpustnost ve vodě, tím se dostává rychleji do organismu. 

Doporučená prodejní cena : 279 Kč

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód produktu 968
Značka Medimes
Kategorie Vitamíny
Položka byla vyprodána...
 

NeoFolic – doplněk stravy

NeoFolic obsahuje aktivní folát 4. generace Quatrefolic®. Jedná se o novou formu aktivní kyseliny listové. Folát Quatrefolic® poskytuje dlouhodobou stabilitu a vyšší rozpustnost ve vodě, tím pádem se dostává rychleji do organismu. 

Foláty jsou nezbytné pro mnoho procesů v lidském těle. Běžně se vyskytují v široké škále potravin a běžně se konzumují prostřednictvím stravy ze zelené listové zeleniny, klíčků, ovoce, pivovarských kvasnic a živočišných produktů, jako je mléko a výrobky z něj. Ne vždy konzumace potravin bohatých na foláty obsahuje doporučený denní příjem kyseliny listové. 


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jaké účinky má NeoFolic?

Quatrefolic® je přirozená forma folátu, která je vhodná pro osoby, které mají z důvodu špatné genetiky nižší schopnost aktivace kyseliny listové na její biologicky účinnou formu.

Kyselina listová se rovněž podílí na procesu dělení buněk, čímž přispívá k správnému vývoji embrya. Pozitivně ovlivňuje růst zárodečných tkání během těhotenství a syntézu aminokyselin. Podporuje normální metabolismus homocysteinu, který je zásadní pro splynutí vajíčka a spermie. Neprobíhá-li metabolismus homocysteinu správně, může docházet k narušování enzymů vajíčka a spermie homocysteinem, což nedovolí jejich splynutí.


Příprava a plánování těhotenství

Foláty jsou nesmírně důležité při přípravě na těhotenství a v každé fázi těhotenství. Doporučuje se, aby všechny ženy měly vysokou hladinu folátu alespoň jeden měsíc před možným početí a zůstávaly na této úrovni po dobu prvních tří měsíců těhotenství.

Těhotenství

Správné „nasycení“ těla je velmi důležité, protože foláty jsou odpovědné za správný vývoj fetálního nervového systému. Nedostatek folátu by mohlo znamenat větší riziko defektů neurální trubice, rozštěpu rtu, patra a Downova syndromu u dítěte.

 I. trimestr - neurální trubice se uzavírá 28. den těhotenství. Toto je velmi krátká doba od oplodnění, takže je velmi důležité mít folát, který je v těle rychle vstřebatelný.

 II. a III. trimestr - poptávka po folátu se zvyšuje s intenzivním růstem tkání obou vyvíjející se plod a placenta matky.


Dávkování a způsob užití

Složení: Obsah 1 tablety 400 mg

Plnidla: Mannitol, mikrokrystalická celulóza, xylitol, fosforečnan vápenatý; Protispékavé látky: polyvinylpolypyrrolidon, monoglyceridy a diglyceridy mastných kyselin, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; Quatrefolic® - glukosaminová sůl (6S) -5-methyltetrahydrofolátu; Kyselina citronová, sladidlo: sukralóza (umělé sladilo) 

Dávkování

*DDD - Doporučené denní dávkování/RVH - Referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

  • Užívejte 1 tabletu denně, vložte tabletu do úst a nechte rozpustit, zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. NeoFolic je doplňkem stravy, nenahrazuje pestrou stravu. Nadměrné užívání by mohlo způsobit projímavý účinek. Není určeno dětem.

Důležité informace

Balení: 30 tablet, 1 tableta 400 mg, celé balení 12g. Obsahuje sladidla. Vhodné pro diabetiky.

Skladování: Skladujte na suchém místě, při pokojové teplotě (5- 25 ° C). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Spotřebujte do: Spotřebujte do data uvedeno na obalu. Minimální trvanlivost: Datum trvanlivosti je uvedena na obalu.

Distributor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.cz

Vyrobeno v Itálii.

Hmotnost 0.029 kg
Doporučená prodejní cena 279 Kč
APA kód 4581691
PDK kód 4581691
EAN kód 5906395705115
Určení Pro ženy
Balení 30 tablet