Snadná reklamace

Začněte tím, že reklamované zboží dobře zabalíte. Nezapomeňte také přiložit průvodní dopis, s přesným popisem závady, využít můžete vzor Odstoupení od kupní smlouvy. Dále své kontaktní údaje pro komunikaci s e-shopem a fakturu.V případě, že budete zakoupené zboží zasílat k reklamaci poštou, případně jinou doručovací službou, zašlete tuto zásilku na adresu:

Adiel s.r.o.

Ostrovského 253/3

150 00 Praha 5

Berte, prosím, na vědomí, že použité kosmetické přípravky bez zjevné závady není možné z hygienických důvodů vracet. Děkujeme za pochopení.

  • Máte na to minimálně 24 měsíců

Záruční doba se počítá od okamžiku přebrání zboží od dopravce (popřípadě vyzvednutí na odběrném místě). Standardní délka záruční doby je 24 měsíců. Může být i delší. Tuto informaci naleznete na obalu zboží nebo ve smlouvě.

  • Napište nám, zavolejte nebo přijďte osobně

Zatelefonujte na číslo 739 610 850, napište e-mail na obchod@etani.cz nebo přijďte za námi na adresu Ostrovského 253/3, Praha 5, budova Ženských domovů, 5. patro číslo dveří 5058.

  • Nemáte účtenku ani fakturu? Nevadí.

Pokud u sebe fakturu nemáte, nezoufejte. Jsme schopni Vaši objednávku vyhledat, pokud uvedete všechny kontaktní informace, včetně čísla objednávky, postačí i potvrzovací email. V případě platby kartou stačí výpis z účtu.

  • Reklamaci máme povinnost vyřídit do 30 dnů

Jakmile od vás převezmeme reklamované zboží, máme 30 dní na vyřízení reklamace. Vámi reklamované zboží bude postoupeno k posouzení a v případě uznání reklamace Vám bude zboží vyměněno, nebo Vám budou vráceny peníze. Sami si můžete vybrat.

Přihlaste se k odběru novinek, slevových akcí a slevových kupónů.