O nás

 O společnosti ADIEL

Společnost ADIEL se zabývá obchodem v oblasti kosmetiky, výživových doplňků stravy, farmacie a zdravotnických prostředků. V srdci společnosti ADIEL je pevně ukotvena filozofie naturálních organických produktů, které vycházejí jak z tradičních zkušeností, tak z nejnovějších vědeckých studií. Každý výrobek je vyvíjen a připravován tak, abyste z něj cítili vysokou efektivitu a funkčnost, při dodržení všech bezpečnostních podmínek a čistoty produktu. 

Naše prostory

V našem skladu pro vás udržujeme stabilní skladovou zásobu. Pečlivě pro vás vybavujeme každou vaši objednávku.

1

ETANI

PŘÍRODNÍ A ŠETRNÁ ČESKÁ KOSMETIKA

Originální kosmetická značka ETANI má svou dlouholetou tradici v České republice. V rámci našich nápadů i následného vývoje kombinujeme prvotřídní kvalitu spolu s tradicí i moderním přístupem. Vyvíjíme stálé nové a jedinečné produkty.

3v1+2v1

Šetrná kosmetika bez parabenů

Naše kosmetické produkty vyrábíme ruku v ruce s pokrokem, inovacemi i tradicí. Pro ETANI je prioritou vytvářet takovou kosmetiku, která bude nejen z velké části přírodní, ale zároveň také naprosto bezpečná. Proto, abychom mohli zajistit dlouhou životnost našich produktů, se snažíme neustále zdokonalovat své receptury tím, že hledáme vyvážený poměr přírodních ingrediencí a stabilizátorů, které jsou pro bezpečné uchování kosmetiky nezbytné.

Protože chceme vaší kráse nabídnout šetrné, bezpečné a přírodní kosmetické produkty, obloukem se vyhýbáme parabenům, mikroplastům a dalším škodlivým látkám. Nic takového v naší kosmetice zkrátka nikdy nenajdete.

KOSMETICKÝ VELKOOBCHOD

V rámci velkoobchodní spolupráce nabízíme spoustu výhod. Čekají na vás až 30% velkoobchodní slevy, objemové slevy a dopravu vždy ZDARMA. K prvnímu nákupu od nás obdržíte dárek dle aktuální nabídky.

banner do e-shopu 5

OTĚHOTNĚT

SPECIALIZOVANÝ OBCHOD S PRODUKTY NA PODPORU POČETÍ

Neplodnost je velký strašák poslední dekády, kterou si prochází čím dál častěji velké množství párů různých věkových kategorií. Příčin neplodnosti je spousta, jednou z nich je určitě i fakt, že se plánování miminka odsouvá na stále pozdější věk.

Jak vznikl portál otěhotnět.cz?

Vznik projektu otěhotnět.cz je příběhem zakladatele, jeho manželky a jejich společné cesty za vytouženým miminkem. Pár se snažil nějakou dobu o miminko, ale předtím, než by podstoupili umělé oplodnění, rozhodli se využít pomoc přírody. Ta je dovedla nejen k duševnímu klidu, ale také k vytouženému potomkovi. Manželský pár se poté rozhodl, že svých poznatků využije k tomu, aby pomohl i ostatním párům na jejich cestě k otěhotnění.”

Co říká o prvotním nápadu na založení projektu otěhotnět.cz jeho zakladatel?

" Přesně si na to vzpomínám. Bylo to někdy kolem roku 2000, kdy se objevovaly centra asistované reprodukce a spousta našich známých řešilo problém s otěhotněním. Chtěli jsme s manželkou pomoci našim známým a začali jsme po světě hledat dostupné možnosti. Našli jsme několik zahraničních partnerů a českých výrobců, nechali si postavit e-shop, z úspor objednali první zboží, a pak jsme po týdnu oslavili první objednávku. "

Celý rozhovor se zakladatelem naleznete zde → PŘEČÍST ČLÁNEK

Dnes se můžeme hrdě označit za největší specializovaný obchod s produkty na podporu početí v České republice. Kromě kvalitních produktů ze zahraničí, poctivé výroby domacích čajových směsí a tinktur, nabízíme našim zákazníkům a partnerům osobní přístup, ke každému obchodnímu partnerovi se snažíme přistupovat  individuálně podle jeho potřeb.

 

banner do e-shopu 2 kopie